Tag : vesta petrusevska

Во прв ред

Во недела првата емисија од новото тв шоу “Вечер со Весна” (Фото)

Muzika24
Како што веќе пишувавме неодамна, познатата македонска актерка, водителка и stend up комичарка Весна Петрушевска,...