Tag : darko rundek i ekipa

Во прв ред

Незаборавна вечер со Дарко Рундек и Екипа во Хераклеа (Фото+Видео)

Filip
Незаборавна вечер приреди Дарко Рундек со својата “Екипа”, вчера вечер во Херакла. Уште еднаш се...
Во прв ред

Дарко Рундек Ве поканува овој викенд на концерт во Битола и Охрид (Видео)

Filip
Познатиот хрватски музичар и поранешен фронтмен на “Хаустор”, Дарко Рундек, испрати видео порака во која...