World Music

Енрике Иглесијас среде концерт му направи селфи на својот полов орган (Фото)

Славниот пејач Енрике Иглесијас во моментот се наоѓа на својата турнеја “Секс и љубов”. Во текот на последниот концерт, го зграпчил фотоапаратот од еден обожавател и направил селфи на својот полов орган. Фотогафијата од тој чин, латино заводникот ја објавил на својот профил на Инстаграм, а под неа напишал: “Обично не правам селфи, но кога тоа го правам…”.

Enrique Iglesias _foto polov ogranПостапката на Енрике била сосема доволна за да полудат фановите, а името на непознатиот среќник или среќничка на таквата фотографија останало непознато. Поради неговата сигурност.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: