Tag : makedonsko devojce 2

Музика на кирилица

Каролина одржа емотивен концерт во Скопје (Фото)

Muzika24
Нашата македонска најголема музичка ѕвезда Каролина Гочева во саботата одржа уште еден неверојатен концерт со...
Музика на кирилица

Каролина Гочева ве поканува на концерт во МОБ

Muzika24
Каролина Гочева го најави излегувањето на нејзиниот нов албум “Македонско девојче 2” кој во слободна...