Tag : metal

Музика на кирилица

„Conspiracy” освоија прво место во Чешка со најновата песна „Гнев” (Видео)

Muzika24
Објавувањето на новиот сингл „Гнев”, македонскиот хеви метал состав „Conspiracy” не помина незабележано. Многубројни позитивни...