Tag : biznis

Балканленд

На Лепа Брена и тргна бизнисот и со чорапи: Американци и нудат половина милион долари од сезона

Muzika24
Како што пишува српски Курир, познатата фолк пејачка на Балканот, а и пошикоро, Лепа Брена...