Tag : snimanje spot

Балканленд

Ексклузивно: Саша Ковачевиќ ќе снима видео спот во Охрид

Muzika24
По многубројните преубави познати светски дестинации на кои досега познатиот српски поп пејач Саша Ковачевиќ...
Музика на кирилица

Лозано сними спот за “Ако не сум тој” (Видео)

Muzika24
Ексклузивецот на План Б продукција и наш овогодинешен претставник на Евровизија, Влатко Лозаноски- Лозано деновиве...