Tag : komentari

Музика на кирилица

„Ќе ве најдам и ќе ве научам на памет“: Синот на Зафир Хаџиманов им се обрати на оние кои оставаат лоши коментари

muzika 24
Синот на Зафир Хаџиманов, Васил Хаџиманов, на „Фејсбук“ им возврати на сите оние кои деновиве...
Балканленд

Поповиќ јавно забрани навреди и коментари против жирито на “Sвездите на Гранд”

Muzika24
Музичкото шоу „Sвездите на Гранд“ е главна тема поради осумнаесетгодишната Вања Кнежевиќ, која беше дисквалификувана...
Балканленд

Карлеуша не може да каже за себе дека е феминистка, а ги навредува жените врз основа на нивниот физички изглед, однесување и избор во живот

Muzika24
Музичкото шоу „Sвездите на  Гранд“ доживеа вистинско фијаско и лавина негативни коментари од гледачите, откако...
Културо

Блескави критики за „Македонисимо“ на Симон Трпчески

Muzika24
Најстариот американски магазин специјализиран за рецензии „Америкен рекорд гајд“ (основан во 1935 година) на читателите...
Балканленд

Северина по грешка без потпетица на фотка, фановите и коментираат дека ја изгубила на фотошоп (Фото)

Muzika24
На една од последните фотографии кои пејачката Северина ги објави на својот Инстаграм дефинитивно нешто...